Roubené stavby / Dřevostavby
Specializujeme se na roubené stavby a dřevostavby

 

Naše společnost HP obchodní CZ s.r.o. byla založena v roce 2007. Na začátku podnikání jsme se zabývali realizací a rekonstrukcí bytových a nebytových staveb. Postupem času jsme svoji činnost rozšířili a zaměřili se na stavění vlastních roubených staveb a dřevostaveb. Naší hlavní prioritou je šetření životního prostředí. Stavíme domy, které jsou šetrnější k přírodě, než klasické zděné domy.  Dřevo patří k materiálům, které jsou nenáročné na úpravu a zpracování. Velkou výhodou dřevostaveb jsou výborné teplené vlastnosti a lehkost použitého materiálu.

Disponujeme nejmodernějšími stroji a nářadím a používáme špičkové technologie. Sledujeme nejnovější světové trendy. Našim zákazníkům nabízíme vždy jen to nejlepší.Zelená úsporám

 

V roce 2010 získala naše společnost Osvědčení o registraci v Seznamu odborných dodavatelů vedeného v rámci dotačního programu Zelená úsporám vydaného Státním fondem životního prostředí ČR.

Nabízíme moderní ekologické bydlení. Objednejte si u nás roubené stavby a dřevostavby na klíč. Součástí našich komplexních služeb je také poradenství a možnost konzultací. Ke všem klientům přistupujeme individuálně. Zašlete nám nezávaznou poptávku a my vám vypracujeme předběžnou nabídku společně s cenovou kalkulací. Sjednejte si s námi osobní schůzku. Jsme připraveni zodpovědět všechny vaše dotazy.

Realizujeme domluvené zakázky přesně podle přání a představ klientů. Na základě dohody zajistíme kompletní služby včetně vypracování počátečního návrhu, zajištění stavebního dozoru a předání stavby a kolaudaci.


Spolehněte se na nás! Splňte si svůj sen o ekologickém bydlení!

Zaměřujeme se na Prahu a okolí a Středočeský kraj.

Mezi naše další služby patří kamenný obchodbarvy a štětce a oleje, dekorační a dárkové předměty, vánoční dekorace.