Často kladené Dotazy
Proč BIO výrobky?

Naší filozofií je prodávat výrobky z přírodních materiálů. Chceme se chovat ekologicky a šetřit životní prostředí. Máme zkrátka rádi BIO, EKO a přírodní výrobky. Přidejte se k nám a vyznávejte s námi zdravý životní styl. Vyberte si z naší široké nabídky. I vaše domácnost se může stát eko domácností.

Také se specializujeme na prodej barev společnosti BIOFA. Jsou to hlavně oleje a vosky z přírodních surovin, které neobsahují žádná rozpouštědla.

Naší hlavní činností je výroba vlastních srubových staveb a dřevostaveb.  Dalším podnikatelským záměrem, který do budoucna plánujeme, je výstavba dřevěných pasivních domů, které se vyznačují nízkou spotřebou energie. Proč chceme stavět tento typ domů? Jsou totiž šetrnější k životnímu prostředí, než klasické zděné domy. Dřevo patří k obnovitelným materiálům a jeho zpracováním zatěžujeme méně přírodu.

Buďte ekologičtí. Nakupujte v našem kamenném obchodě nebo e-shopu a šetřete s námi přírodu.

HP obchodní CZ s.r.o. váš ekologický partner!

Proč tuzemští dodavatelé?

Jsme česká firma HP obchodní CZ s.r.o., která úspěšně působí na tuzemském trhu již mnoho let. Chceme podpořit lokální výrobce a z toho důvodu jsme se rozhodli prodávat téměř výhradně české výrobky.

Jsme přesvědčeni o tom, že naše výrobky patří k těm nejkvalitnějším v celosvětovém měřítku. Tradiční česká ruční výroba je ve světě velmi oceňována a žádána. Koupí výrobků od regionálních firem podpoříte nejen samotné firmy, ale také ovlivníte naši ekonomiku a úroveň zaměstnanosti.

Nakupujte v našem kamenném obchodě  nebo na e-shopu a podpořte s námi české výrobce!

Vyberte si u nás originální  broušené kameny, dekorační a dárkové bedýnky, nábytek a výrobky z kartonuřezbářské výrobky a dekorační a dárkové bedýnky, zahradní nábytek, dřevěné truhlíky, ploty a plotové dílce, dřevěnou dlažbu a prodej a montáž plotů.

Podporujeme tuzemské dodavatele!

Mohu u Vás zaparkovat?

Nemusíte mít obavy. U nás vždy zaparkujete přímo před obchodem.

Navštivte náš kamenný obchod a vyberte si z široké škály originálních výrobků, které nabízíme. Jedinečnými dárky uděláte radost nejen sobě, ale i svým blízkým. Náš ochotný personál vám vždy rád poradí.

Prodáváme např. dekorační a dárkové bedýnky, nábytek a výrobky z kartonuřezbářské výrobky a dekorační a dárkové bedýnky, zahradní nábytek, broušené kamenydřevěné truhlíky, ploty a plotové dílce, dřevěnou dlažbu a prodej a montáž plotů.

Kvalitní české výrobky zakoupíte jedině u HP obchodní CZ s.r.o.!

KDE VÁS NAJDU?

Přijďte se podívat do našeho kamenného obchodu  nebo navštivte náš e-shop. Jak se k nám dostat naleznete na mapě zde.

Přijímáme i platby platební kartou!

Vyberte si z bohaté nabídky BIO, EKO a přírodních výrobků. Náš proškolený personál ochotně zodpoví všechny dotazy.

Těšíme se na vaši návštěvu!